Friday, August 24, 2012

Vegemite!

Today after spending almost 3 hours shopping for groceries & general things we needed I went to the health food shop to buy some things & look what I found!!!!


Kids were super excited when I brought it home!


A bit more expensive than at home - cost about $8.50 but worth every cent. We had bought Marmite at the shops because that was all we could buy & it did not go down well.

No comments:

Post a Comment